No products in the cart.

Top
Magdalena Milewska

O kitelkach Diamond

Twój fartuszek to Wizytówka Twojej marki.
Informuje klienta na wejściu – „W tym gabinecie jest profesjonalnie - czysto , świeżo , elegancko i glamour”. Nazywam się Magdalena Milewska , jestem właścicielką marki i projektantką Moich cudnych fartuszków DIAMOND.
Jestem również stylistką , instruktorką i właścicielką salonu kosmetycznego.
Marka DIAMOND narodziła się na potrzeby najpierw mojej pracy – czyli odwieczny problem plam w gabinecie kosmetycznym , z którymi nic nie można zrobić , jedyne wyjście to kupić nowy fartuszek ,bo zaplamiony źle świadczy o marce – henna , hybryda czerwona i czarna
najczęściej oczywiście, hihi, taka złośliwość – ale oczywiście kiedy mam nowy fartuszek, bardzo go kocham i bardzo na niego uważam…
No i stworzyłam… mój kształt, moje kolory i oczywiście mój design… uszyty, jest piękny…pracuję … za długi , tu ciśnie , tam przydałaby się jednak regulacja… i do zmiany krój..
I tak to trwało dwa lata… wiem, długo… ale dzięki temu jest on „idealny” i dopracowany.
No i sobie pomyślałam , dlaczego tylko ja mogę mieć takie cudo, hihi – chciałabym , żeby każda kobieta miała taki komfort wizualny i praktyczny . DIAMOND to moje dwuletnie dziecko, które mnie bardzo pasjonuje , inspiruje i cieszy.
Praca nad fartuszkiem „idealnym” tyle trwała.
Ważne dla mnie jest wszystko : tkanina – która musi spełniać bardzo wysokie wymagania; musi być leciutka, mięciutka, wygodna, piękna i stylowa i najważniejsze odporna na zabrudzenia w gabinecie kosmetycznym – henna , hybryda , itp.; wykończenie bardzo staranne i bardzo designerskie. Każdy detal jest zaprojektowany przeze mnie , przetestowany i dopuszczony do produkcji… lubię eleganckie i ekstrawaganckie dodatki… i takie też są moje fartuszki.
with love,
MM

m
m

PRODUKT PREMIUM

fashion kitel...idealnie dopasowany, leciutki, plamoodporny, designerski i glamour...

m
m

PREZENT IDEALNY

Twój wizerunek to cała Ty...Salon, gabinet, praca, kuchnia...Bądź piękna...bądź sobą...

m
m

MIŁOŚĆ

Zakochasz się od pierwszego wejrzenia...Nasza jakość i praktyczność to para idealna.

m
m

POLSKI PRODUCENT

Jesteśmy polskim producentem kitelków dla branży beauty i nie tylko...

m
m

TYLKO DLA CIEBIE

Każdy model powie o Tobie coś innego - w zależności od figury, od nastroju, od stylu bycia, od charakteru gabinetu, lub miejsca w którym będzie Ci towarzyszył .

Każdy detal jest zaprojektowany, przetestowany i dopuszczony do produkcj przeze mnie. Lubię eleganckie i ekstrawaganckie dodatki, takie też są moje fartuszki..