Allure Sp z o.o.

Najczęściej zadawane pytania:

Ceną charakterystyczną fartuszka kosmetycznego odpornego na plamy jest wykonanie ze specjalnych materiałów, które łatwo się czyści. Zwykle taki fartuszek posiada też warstwę ochronną, która zapobiega wchłanianiu plam.

Najczęściej używane materiały to poliestry i nylon, ale również inne syntetyczne tkaniny, które są łatwe w czyszczeniu i odporne na plamy.

Tak, fartuszek taki jest zazwyczaj łatwy do czyszczenia. Wystarczy wytrzeć go wilgotną szmatką lub wyprać w pralce (w przypadku silniejszych zabrudzeń).

Tak i nie, wszystko zależy od modelu. Posiadamy w ofercie modele bez rozmiaru, tzw. uniwersalne – one pasują na każdą figurę, a także modele z rozmiarami, wówczas należy dopasować rozmiar do sylwetki.

Tak, mamy możliwość personalizacji również plamoodpornych fartuszków, np. dodania logo salonu czy nazwiska pracownika.

Tak, nasze fartuszki kosmetyczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie często dochodzi do zabrudzeń (również w gastronomii), ponieważ są łatwe w czyszczeniu i chronią ubrania przed zabrudzeniami.

Ważnym w pracy elementem fartuszka mogą okazać się kieszenie na narzędzia czy telefon, a także paski regulowanej długości, dzięki którym łatwiej jest dopasować fartuch do wzrostu pracownika. Większość z naszych propozycji fartuszkowych posiada te cechy.

Projektując ten ochraniacz, zależało nam przede wszystkim na zdrowiu i komforcie pracujących w branży beauty. Taki ochraniacz zapewnia przede wszystkim wsparcie przy wielogodzinnej pracy stylistki paznokci: chroni przed mikrouszkodzeniami, łagodzi ból, rehabilituje oraz chroni przed obtarciami skóry.

Taka podkładka to nie tylko wygoda dla klientki, profesjonalny wygląd stanowiska pracy i dbanie o higienę pracy, ale także dbałość o stabilność i pomoc w rzetelnym przeprowadzeniu manikiuru, a co najważniejsze – odciążenie karku i kręgosłupa stylistki paznokci.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping